Prezentacja firmy, obiektu, miejsca

  Realizujemy projekty na terenie całego kraju.

Możemy udokumentować wszystko i wszędzie. Przekaż nam najważniejsze informacje na temat Twojej działalności, a stworzymy dla Ciebie gotowy scenariusz dzięki któremu hasło „Promocja” nabierze nowego znaczenia. Profesjonalna prezentacja z całą pewnością ociepli wizerunek Twojego biznesu i sprawi, że stanie się on bardziej dostępny i wiarygodny. Pokaż swoim kontrahentom co masz do przekazania w multimedialnej formie!

Multimedialna prezentacja jest idealna na targi, konferencje oraz wtedy kiedy chcesz zaprezentować swój biznes szerszemu gronu np. podczas spotkania biznesowego. Zawsze możesz ją również wykorzystać jako dodatek do strony internetowej czy innej publikacji. Prezentacja może być jednorazowa, wieloetapowa np. postęp budowy lub zbiorcza (dokumentacja kilku miejsc o określonym profilu).

Tworzymy dokumentację fotograficzną i filmową, w tym również zdjęcia z lotu ptaka. Możemy wykonać rejestrację wewnątrz budynku o dowolnej barwie i przepustowości światła, jak i na zewnątrz w ciągu dnia oraz w porze nocnej. Zebrany materiał dostarczamy od razu po wykonaniu lub jako gotowa prezentacja multimedialna np. film promocyjny (profesjonalny montaż, podkład muzyczny, głos lektora).


Sprawdź również:
Produkcja video, filmy reklamowe
Głos lektora
Fotografia komercyjna

Do góry