Oprawa muzyczna

  Realizujemy projekty na terenie całego kraju.

Muzyka jest mową duszy, dlatego nadaje wydarzeniom szczególnego charakteru i elegancji, wzbogaca je i uszlachetnia, dodaje niezapomnianego uroku budząc w nas najgłębsze emocje. Proponujemy Ci niezwykłą oprawę z udziałem prawdziwych muzyków, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem.

Duet artystyczny tworzony przez wokalistkę, obdarzoną ciepłym i mocnym głosem, wykonującą piosenki z niezwykłą lekkością, a także gitarzystę, ambitnego aranżera i akompaniatora, realizującego utwory na gitarze elektro-klasycznej oraz jazzowej, często z towarzyszeniem loopera. Oprócz aranżacji muzycznych proponujemy pełną obsługę konferansjerską wydarzenia.

Nasi artyści wykonują utwory z gatunku soul, jazz i ambitnej muzyki pop we własnych aranżacjach. Idealna propozycja na eventy, kameralne koncerty, imprezy okolicznościowe, bankiety i wernisaże. Oferta charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego tematu, a bogate doświadczenie artystyczne gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Wydarzenie możesz uzupełnić reportażem zdjęciowym oraz relacją video. Przy wyborze drugiej usługi zaproponujemy Ci atrakcyjny rabat.


Sprawdź również:
Zarządzanie wydarzeniem
Reportaż zdjęciowy
Reportaż video
The Wizard Show
Do góry