(Re)Start w internecie

Wychodząc na przeciw oczekiwanion naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę "(Re)Start w Internecie". Jest to pakiet korzyści w postaci stworzenia przez nas profesjonalnej strony internetowej w atrakcyjnej cenie. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze swojej strony w sieci, jak i do tych firm dla których obecna strona nie spełnia oczekiwań.

Pakiet korzyści składa się z gotowej strony internetowej, jak również wielku darmowych dodatków takich jak: domena z koncówką .PL, konto WWW potrzebne do umieszczenia strony w sieci oraz skrzynki e-mail w nazwie domeny. Oprócz tego Klient otrzymuje nielimitowany transfer danych (nasz Klient może mieć miliony wejść na stronę i nie poniesie z tego tytułu żanych kosztów). Serwisy internetowe lokowane są na serwerze znajdującym się w Polsce, co gwarantuje szybki i niezawodny dostęp do stron naszych Klientów.

(Re)Start w internecie


Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową już za 1500 zł. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze swojej strony w sieci, jak i do tych firm dla których obecna strona nie spełnia oczekiwań.

Cena dotyczy gotowej, zaprogramowanej i w pełni działającej strony internetowej, składającej się ze strony głównej oraz maksymalnie 6 podstron:

  • interaktywna strona główna z efektywnym sliderem (element w którym następuje zmiana treści w postaci pokazu slajów)
  • pięć dowolnych podstron statycznych z indywidualnym projektem (np. opis firmy, oferta, cennik)
  • podstrona "Kontakt" wraz z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, który pozwoli Twojemu klientowi wysłać do Ciebie wiadomość

Dodatkowo otrzymasz:

  • domenę z koncówką .PL - przez pierwszy rok ZA DARMO
  • miejsce na stronę (konto WWW) z obsługą bazy danych MySQL/PostreSQL oraz skrzynkę e-mail w Twojej domenie firmowej - przez pierwszy rok ZA DARMO
  • pełną konfiguracją Twoich usług, tak aby Twoja strona mogła jak najszybciej znaleźć się w internecie - ZA DARMO
  • nielimitowany transfer danych (możesz mieć miliony wyświetleń i nie dopłacisz u nas ani złotówki) - na ZAWSZE
  • szybki i niezawodny dostęp do Twojej strony (serwisy naszych Klientów są lokowane na serwerze znajdującym się w Polsce)

Po 12 miesiącach:

Posiadamy sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które pozwolą Ci utrzymać własną stronę w internecie już za 0.56 zł dziennie. W tej cenie otrzymasz wszystko co jest niezbędne: utrzymanie własnej domeny z koncówką .PL, miejsce na stronę (konto WWW) oraz skrzynkę e-mail w adresie domeny.

Do góry