Aktualności

RODO - Ochrona danych osobowych

Kategoria:  Internet  /  Bieżąca obsługa (strony internetowe, sklepy)

Informujemy, że 25 maja 2018 roku w całej Unii Europejskiej zacznie obowiązywać ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych „RODO” (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych). Mamy nadzieję, że dostosowali Państwo swoje strony internetowe oraz sklepy do nowych wymagań ochrony danych osobowych. Istnieje możliwość dostosowania serwisów do wymagań RODO za pośrednictwem naszej firmy.

czytaj więcej

(Re)Start w internecie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nową usługę "(Re)Start w Internecie". Jest to pakiet korzyści w postaci stworzenia przez nas profesjonalnej strony internetowej w atrakcyjnej cenie. Oferta jest skierowana dla wszystkich, którzy nie posiadają jeszcze swojej strony w sieci, jak i do tych firm dla których obecna strona nie spełnia oczekiwań.

czytaj więcej

Responsywność szyta na miarę

Z uwagi na rosnącą liczbą użytkowników urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet, wprowadziliśmy do oferty usługę kompleksowej budowy serwisów internetowych w technologii RWD. Responsywna strona internetowa daje możliwość intuicyjnego i przyjaznego korzystania z serwisu poprzez blokowe dopasowanie wyświetlanej treści zależne od urządzenia z jakiego korzysta użytkownik.

czytaj więcej
Do góry